cabaj grzegorz

Tomasz Piekarski, Białystok

Grzegorz Szamotulski w Jagiellonii?

Być może Grzegorz Szamotulski po pięciu latach gry za granicą wróci do polskiej ligi. 33-letni bramkarz ma dołączyć do walczącej o utrzymanie w ekstraklasie Jagiellonii

Antyjedenastka kolejki...

...czyli zbieranina kiksiarzy, pechowców, łamag i zwykłych słabeuszy. W szóstej kolejce Orange Ekstraklasy nie mogło w niej zabraknąć:

Puchar Polski: Polonia pokonała Cracovię

W pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski Cracovia przegrała na wyjeździe z Polonią Warszawa 0:1 po golu Jarosława Laty. To był ostatni sprawdzian formy przed derbami Krakowa

Spór o wiekowe windy. Czy "stara" zawsze oznacza "zła"

, które często bywają tłuczone. - Nietrudno sobie wyobrazić, do czego może dojść, jeśli przez rozbitą szybę w drzwiach dziecko wystawi głowę czy rękę - mówi Grzegorz Cabaj, kierownik w dziale modernizacji w firmie Schindler. Tadeusz Popielas dodaje, że drzwi nieautomatyczne czasami ulegają usterkom i w

Cracovia o Ruchu: "Żenada, poniżej standardów..."

- zapewnił prezes Filipiak. Cracovia 0 Ruch 0 Cracovia: Cabaj - Szeliga (75. Dudzic), Karwan, Tupalski Ż, Derbich - Arkadiusz Baran Ż (81. Misan), Kłus

Okręg lubelski: spadochroniarze kontra tutejsi

5 Marek Tajak 6 Urszula Aneta Hamera 7 Michał Grzegorz Fałek 8 Piotr Michał Bugno

Groclin z GKS na zero. Wisła i Legia odjeżdżają

jaka padła w tym spotkaniu. Zagłębie miało kilka okazji, żeby podwyższyć wynik, ale bardzo dobrze w bytomskiej bramce spisywał się Grzegorz Żmija. W końcówce odważniej zaatakowali goście, którym jednak nie udało się wyrównać. W doliczonym czasie gry dwiema żółtymi (obie za faule), a w konsekwencji

Ekstraklasa: Polonia powraca na fotel lidera

zdobył Grzegorz Podstawek w pierwszej połowie. Ten sam piłkarz miał w drugiej połowie szansę na zdobycie kolejnej bramki, ale wykonywany przez niego rzut karny obronił Cabaj. Cracovia znów bez punktow. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1 (0:0) - relacja » Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie

Cracovia zakończyła rok porażką

Remigiusz Jezierski, który prostym zwodem zwiódł Krzysztofa Radwańskiego, ale jego strzał sparował Marcin Cabaj. Podobnie jak kilka chwil później uderzenie Pavola Balaza. Bramkarz był w zespole Cracovii jedynym piłkarzem, do którego nie można mieć większych pretensji. Przed przerwą dwa razy zatrzymał

Cracovia po raz czwarty lepsza od Jagiellonii

. A tak gramy, bo gramy, odstawiając nóżki, by jakaś kontuzja się nie przytrafiła - narzekał środkowy obrońca, do którego większych pretensji mieć nie można. Gospodarze rozpoczęli mecz z werwą, ale starczyło jej na kilka minut. W 5. min Marcin Cabaj w ostatniej chwili wygarnął piłkę spod nóg

Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 36 - Kalisz

15 Olejniczak Grzegorz Adam prawnik, Kalisz, członek partii Polska Jest Najważniejsza 16 Wielkopolan Zenon rolnik, Laski, nie należy do partii politycznej